Ranza Fiyatları – İnegöl Mobilya

Çocuk odaları için üretilen ranza modelleri özellikle birden fazla çocuğu olanların dikkatini çekiyor. Küçük odaları olanlar için oldukça kullanışlı olan bu ranza çeşitleri üst üste iki yatak olması ilede evlerde yer kazanılmasının avantajını yaşatıyor.

Özellikle son yıllarda klasik ranza modelleri yerlerini farklı tasarımlara bırakmış durumda. Çilek, İstikbal, Bellona gibi bir çok mobilya firması geliştirdikleri tasarımları ile en az yer kaplayan ve en çok işlevi olan ranza modellerinin sunumunu yapıyorlar.

Ranzalar sadece tasarımları ile değil kullanışlı olması, odaya uyum sağlaması ve çocukların oda içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılaması ön plana çıkıyor. Bir bilgisayar ve çalışma masasının ranzaya entegresi veya kullanılmayan alt bölümlerin birer çekmeceye dönüşebilmesi gibi ufak ayrıntılar ranza modellerini daha fonksiyonel yapabiliyor.

Ranza fiyatları ise üretici firma, kullanılan malzeme, özellikleri, tasarımı gibi bir çok faktöre göre değişiklik gösteriyor. Ortalama ranza fiyatları 250 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

ranza fiyatları inegöl · çift katlı çalışma masalı ranzalar fiyatları · inegöl mobilya ikili ranza fiyatları · inegöl mobilya ranza görsel · inegöl ranza modelleri ·

Benzer yazılar:

  1. İnegöl Mobilya Modern Şifonyer Modelleri
  2. İnegöl Mobilya
  3. İnegöl mobilya başkenti oluyor
  4. 13 Aralık 2011 Altın Fiyatları
  5. Çalışma Masası Modelleri – İnegöl Mobilya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>